Darujme deťom tábory

Zatiaľ ste spolu darovali
Potrebujeme

🏕️ Leto plné dobrodružstva 🏕️

Tábor je pre deti od začiatku jedno veľké dobrodružstvo. Niekoľko nocí v spacáku, obklopený prírodou🌲, dobrými priateľmi, dni nabité hrami a praktickým životom v prírode🥾. Tieto slová z časti opisujú letné skautské tábory, ktoré práve prebiehajú naprieč celým Slovenskom⛺.

Pomôžte nám zabezpečovať krásne leto pre všetkých skautov na Slovensku.

Staň sa súčasťou tohto projektu a dopraj deťom krásne leto!

Ďakujeme.

⚜️ 10 benefitov účasti na skautskom tábore ⚜️
Možno sa zdá, že dva - tri týždne v živote dieťaťa a mladého človeka neurobia veľký rozdiel v ich správaní. Letný skautský tábor⛺ však býva práve tým zážitkom a skúsenosťou s dlhodobým dopadom na ich život.
Býva krásne sledovať, ako ľudia na táboroch časom rastú. Môžete vidieť, ako sa z hanblivej 8-ročnej skautky stáva 18-ročná dáma, ktorá je teraz v role vedúcej tábora s 80-timi účastníkmi. Alebo ako kedysi lenivší 11-ročný skaut má teraz na starosti táborový jedálniček a zásobovanie.

Čo teda so sebou prináša skautský tábor?
1️⃣ Znovu spojenie sa s prírodou
2️⃣ Vytváranie a prehlbovanie priateľstiev